Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Louis Walsh ka pretenduar se Britney Spears ishte ‘duke marrë kaq shumë ilaçe’ kur ishte gjyqtare në X Factor USA në shtator 2012.

Gjykatësi X Factor në Mbretërinë e Bashkuar, 68, punoi për një kohë të shkurtër së bashku me ikonën e muzikës pop Britney, i cili i tha Irish Independent se këngëtarja ‘nuk ishte atje mendërisht’, shkruan Daily Mail.

Ai tha, “Unë isha ulur me Britney për dy ditë, dhe pas çdo disa audicionesh, ajo do të shkonte’ (para se të imitonte këngëtaren që pretendohej të binte mbi tryezën e audicionit).

Ai tha, “Ata do të duhet ta ndalnin shfaqjen dhe ta nxirrnin jashtë sepse ajo po merrte kaq shumë ilaçe dhe gjëra të tjera. Më erdhi keq për të”.

“Këtu ajo ishte, ylli më i madh i popit në planet, dhe ajo thjesht ishte ulur atje fizikisht, por nuk ishte atje mendërisht. Ajo kishte shumë probleme”.

Kur u pyet nga botimi nëse ai mendonte se Britney duhej të merrte ndihmë në vend që të punonte, Louis shtoi se ajo po “merrte miliona dollarë’ kështu që pse nuk do të rrinte atje?”.

Postime të ngjashme

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

Një Hirushe që ëndërron të bëhet biznesmene dhe jo princeshë! Filmi i ri i përrallës së famshme do t’ju surprizojë

D V

E ëma donte Bora Zemanin për nuse, Atdheu habit me deklaratën

D V

Beatrix Ramosaj me poza atraktive në bikini

D V

Teuta Krasniqi vaksinohet kundër COVID-19: Shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithë rrethin tënd

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...