Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Love Again” nga Dua Lipa arrin 20 milionë shikime

Ajo lansoi këngën me 4 qershor.

Dua Lipa, publikoi projektin e ri muzikor me videoklip e cila u shfaq me një paraqitje të veçantë, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, kënga është pëlqyer nga publiku derisa ka arritur një shikueshmëri prej 20 milionë shikimesh në YouTube.

Dua, iu ka gëzuar këtij suksesi të saj teksa ka falënderua fansat për mbështetjen me një postim në Instagram.

“Love Again ka arritur 20 milionë klikime, faleminderit dashuritë e mia. Faleminderit po ashtu që më keni bërë artisten e dytë më të dëgjuar në Spotify”, ka shkruar këngëtarja në përshkrim.

Postime të ngjashme

Adrola Dushi rrëfen si ia shpjegoi djalit shkurorëzimin dhe çfarë kriteresh duhet të plotësojë partneri i ardhshëm

D V

Përmes një postimi, Ana Kabashi lë të kuptohet se po punon në këngën e re

D V

Sunny Hill, pushimet dhe klipi i mundshëm në Shqipëri – komenti i Dua Lipës

D V

Me një portret familjar, Teuta Krasniqi shprehet falënderuese në ditëlindjen e saj

D V

Ja surpriza e veçantë që Arbana i bëri Eduartit gjatë pushimeve në Itali

D V

Me lëvizje atraktive në video dhe me poza joshëse në fotografi – Angela Martini rrëmben vëmendjen e të gjithëve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...