Maqedoni

LSDM nesër do të mbajë Kongres digjital

Zhurnal Ads

Shkup, 24 tetor – LSDM do të mbajë Kongresin e 25-të nesër në ora 13:00 pasdite, i cili do të jetë dixhital për herë të parë, duke përdorur platforma dhe mjete moderne dixhitale.

Kongresi i parë dixhital i LSDM do të mbahet përmes platformës elektronike ZOOM (ZOOM), në mënyrë që të mbrojë shëndetin e qytetarëve, delegatëve, punonjësve të medias dhe në përputhje të plotë me masat dhe rekomandimet për mbrojtje nga 19, tha partia. do të drejtohet nga kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev.

Kongresi do të ketë një pjesë të hapur dhe punuese. Pjesa e Kongresit që do të transmetohet drejtpërdrejt mund të ndiqet në lidhjen vijuese: https://youtu.be/uWgxIHylWy4. Lidhjet e drejtpërdrejta do të jenë në dispozicion në faqen zyrtare të LSDM-së (www.sdsm.org.mk)

Pas Kongresit, kryetari i partisë, Zaev, do të paraqesë vendimet në një konferencë për shtyp.

Postime të ngjashme

Ganiu mirëpret mysafir nga Tirana për projektin “Eja në shtëpinë tënde – Tirana vjen tek ti”

Z H

Shilegov: Shkupi ka rreth 140 ndërtime pa leje

T E

Kreu i BFI-së takon kryetarin e Këshillit botërorë të komuniteteve muslimane në Dubai të EBA

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...