Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

LSDM: Protestat e VMRO me vetura luksoze

Zhurnal Ads

Shkup, 11 shtator – Për protestën e VMRO DPMNE-së ka reaguar LSDM-ja. Sipas tyre, protesta e sotme është një debakël për humbësin Hristijan Mickoski.

“Pasi panë që qytetarët nuk mbështesin protestat e tyre hipokrite, sot ata u përpoqën të fshehin turpin e mbështetjes së dobët, me një protestë të pretenduar, edhe atë me makinat e tyre luksoze.

Makinat e shtrenjta që qytetarët i panë sot janë një konfirmim tjetër i fytyrës reale, hipokrite të VMRO-DPMNE-së dhe Mickoskit të mundur ”, thuhet në reagimin e LSDM  -së.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Qytetarët bllokojnë deponinë “Rusino”: Nuk lejojmë të hudhen mbeturina

T E

Pendarovski mbledhë Këshillin e Sigurisë, në fokus gjendja politike dhe e sigurisë

Z H

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme

Z H

Ahmeti: UÇK-ja në Maqedoni të Veriut fitoi betejën edhe në HAGË (Video)

T E

Nikollovski: VMRO distancohet nga Mijalkov sikur të jetë një njeri i papërcaktuar që nuk ka merita për partinë

T E

Ja ku asgjësohen mbeturinat mjekësore nga qendrat e Kovid-19

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...