Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

LSDM: VMRO shtrenjtoi rrymën elektrike për 100 për qind

Zhurnal Ads

Shkup, 10 shtator – Nëpërmjet një njoftimi të LSDM-së thuhet se “VMRO shtrenjtoi rrymën elektrike për 100 për qind”.

Ata thonë se pas shtrenjtimit të energjisë elektrike është financuar VMRO.

“Ish-drejtori i ELEM në dëshmi gjyqësore publikisht tha se si si ka dërguar porosi te ish-sekretari i përgjithshëm i OBRM-PDUKM-së, Kiril Bozhinovski”, thonë nga LSDM.

Nga LSDM shtojnë se të gjitha gënjeshtrat e VMRO janë zbuluar dhe për këtë shkak qytetarët i dënojnë në zgjedhje dhe nuk bashkëngjiten në protestat e Mickoskit.

“VMRO nuk din asgjë tjetër përveç mbrojtjes së krimit dhe të shpërndaj lajme të rreme”, thonë nga LSDM.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rasti “Monstra”, javën e ardhshme fjalët përmbyllëse

T E

MPB-ja publikon video nga aksioni i djeshëm në Kumanovë

E.E.

EVN Maqedoni ndërtoi centralin e parë fotovoltaik nga panele të dyanshme në Maqedoni

E.E.

Vazhdojnë protestat kundër shtrenjtimit të rrymës, të premten marsh në Tetovë

E.E.

Zaev, Nikollovski dhe Filipçe gjobiten me nga 50 euro nga MPB

E.E.

Ministrat e çuditshëm të Qeverisë në Shkup!

D J
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...