Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana dhe Marina në një pozë atraktive me të ëmën, urojnë festën e Krishtlindjeve

Moderatoret e njohura, Luana dhe Marina Vjollca, janë mjaft të ndjekura nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh, ato ndajnë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë në raste të caktuara edhe fotografitë e përbashkëta.

Së fundmi, dy motrat kanë publikuar një fotografi së bashku me nënën e tyre në rrjetin social Instagram, ku shfaqen mjaft atraktive në të kuqe.

Ky imazh familjar është realizuar me qëllim urimin e të gjithë fansave të tyre të krishterë për festën e Krishtlindjeve.

“Gëzuar Krishtlindjen nga Vjollcat! (Na mungojnë gjashtë femrat e tjera të familjes)”, kanë shkruar dy bukuroshet në mbishkrimin e fotografisë.

Marina dhe Luana përndryshe punojnë në televizione të ndryshme, përkatësisht Marina në TV Klan dhe Luana në Top Channel.

Kjo e fundit përveç prezantimit, merret edhe me muzikë, ku herë pas here publikon projekte të ndryshme muzikore.

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...