Agjencia Zhurnal.mk

Luana ‘ndez’ Instagramin, ‘çmend’ fansat me këtë dukje

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca po vazhdon të jetë një nga më të preferuarat e publikut.

Ajo është gjithmonë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë, përcjell ORAinfo.Luana është tejet e pranishme me postime në rrjete sociale dhe pas vetes ka ndjekës të shumtë.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka është bërë gati për emision, e linjat e saj trupore morën gjithë vëmendjen.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...