Agjencia Zhurnal.mk

Luana në bikine, trupin edhe më seksi se para pandemisë

Luana Vjollcës pandemia vetëm i ka bërë mirë

Prezantuesja dhe këngëtarja ka postuar sot një fotografi në bikine e ku duket se është në formë super seksi.

Nuk dihet se si Luana i ka ruajtur këto formë, me ushtrime në palestër shtëpie apo me ndonjë dietë të veçantë.

Por, krijuesja e hitit “Pa panik” duket seksi derisa këto ditë ka realizuar disa fotosesione në Kosovë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!