Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana pozon me flokët portokalli dhe fustanin elegant, por vëmendje të shtuar merr vënia në pah e tatuazhit të saj

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana vjollca, gjatë këtyre ditëve bëri një ndryshim drastik në pamje.

Ajo i ngjyrosi flokët e saj në portokalli të ndezur, duke marrë kështu një pamje ndryshe nga ajo e zakonshmja prej biondeje.

Këto ditë, ajo ka qëndruar në Prishtinë, teksa në fotografitë e fundit u lajmërua nga atelieja e stilistes dhe mikes së saj të mirë, Blerina Kllokoqi – Rugova.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Vjollca pozoi e veshur me një fustan të zi të gjatë, me një prerje anash, duke vënë kështu në pah këmbët e saj në atraktive.

Në njërën prej fotografive, Luana gjithashtu vuri në dukje pak nga tatuazhi i saj në zonën intime.

“Flokët e kuqe janë të rrezikshme”, shkroi këngëtarja dhe moderatorja e TCH në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Luana përndryshe është shumë e komentuar për paraqitjet e tilla në rrjetin social Instagram, ku ndiqet nga mbi dy milionë ndjekës.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...