Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana shfaqet me figurën e luaneshës në fustan gjatë paraqitjes së fundit në “Shiko kush luan”

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po vazhdon të sjell risi nga java në javë për publikun, përmes emisionit të saj “Shiko kush luan”.

Ajo duket bukur dhe tërheqëse në thuajse çso paraqitje dhe për këtë shpenzon mjaft.

Në emisionin e fundit, Luana është shfaqur me një fustan të zi mjaft tërheqës, i cili kishte të shtypur në të imazhin e një luaneshe.

Dizajni i veshjes duket se përshtatet më së miri me kuptimin e emrit të saj, që i referohet luaneshës.

Vet Luana ka treguar më parë se këtë emër të veçantë ia ka vendosur babai, në nderim të xhaxhait të saj të ndjerë, i cili e kishte emrin Luan.

Për këtë paraqitje, bukuroshja Vjollca ka shpenzuar deri në rreth katër mijë euro.

Fustani i saj sipas ‘What the ywearin’ duket të ketë kushtuar rreth 1,350 euro, kurse xhaketa e saj 1,698 euro dhe këpucët kanë çmimin prej 575 eurosh.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...