Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Luana vazhdon me foto profesionale thotë se ka zemër të madhe

Luana Vjollca edhe pse në karantinë ka postuar këto ditë foto mjaft profesionale

Pasi që pushtoi disa revista në Turqi me fotot e saj, Luana sot ka postuar edhe një set të ri të fotografive ku paraqitet tepër seksi.

Në këto foto Luana paraqitet me një palë xhinse dhe një këmishë të bardh ku nuk ka të veshura fare jelek.

Luana ka qenë aktive këto ditë pandemie edhe me këngë ku ka realizuar para rreth dy muajve këngën “Pa Panik”, këngë e cila ka kaluar më shumë se një milion klikime në youtube.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...