Agjencia Zhurnal.mk

Luana vishet me fustan të tejdukshëm, po duket më e ‘zjarrtë’ se kurrë

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Ajo ka publikuar një pamje, shkëputur nga projekti më i ri në bashkëpunimin me Danin.

Në këtë foto, ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...