Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjolla shfaqet atraktive duke marrë poza nga vetura luksoze

Zhurnal Ads

Luana Vjollca qëndron të jetë ndër prezantueset dhe këngëtaret më të njohura në estradën shqiptare.

Ajo përmes rrjeteve sociale ndan imazhe dhe video, të cilat komentohen në masë të madhe nga fansat.

Kështu ka rastisur të ndodhë edhe gjatë ditës së sotme (e premte) në një imazh që e publikoi në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja bionde zgjodhi që të heq shikimin nga kamera, duke marrë poza atraktive që u pëlqyen nga 1.9 milionë ndjekësit e saj.

“Rrugës për në…”, ka qenë përshkrimi i Luanës për këtë imazh.

Sa i përket projekteve muzikore, “Locos” është hiti i fundit që erdhi në bashkëpunim me Jay Santos.

https://www.youtube.com/watch?v=0wJAPrIDb6o

Zhurnal Ads

Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Publikohen imazhet në momentin kur policia mbërriti në festën e Rita Orës për ditëlindjen e 30-të

S.B.

Baby G me ndryshim drastik në pamje, bëhet me flokë ngjyrë vjollce

S.B.

Tjetër sukses i Dua Lipës, fiton çmim në ‘American Music Awards 2020’

S.B.

Artela Brahimi sjell një super kolazh, shumë shpejt projekte të tjera

T E

Sara Hoxha zbulon se gjyshi i saj është artisti i njohur shqiptar

admin

Një super projekt bombë po vjen nga Noly

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...