Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca feston dy milionë ndjekës në Instagram me fotografi atraktive, do t’u japë mundësinë tre fansave që ta takojnë atë

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, ka shënuar së fundmi një tjetër sukses.

Ajo ka arritur shifrën e dy milionë ndjekësve në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Për këtë rast, bukuroshja vendosi të festojë me një fotografi atraktive të publikuar për fansat e saj, ku shfaqej e gëzuar pas marrjes së lajmit që ka arritur dy milionë ndjekës.

Dhe për të shpërblyer ndjekësit për besimin e treguar, Luana ka vendosur të realizojë një lojë shpërblyese për ta, ku tre fituesit e përzgjedhur do të kenë mundësinë që të festojnë ditëlindjen bashkë me të.

“U bëmë shumë…dy milionë reale, pikërisht për këtë arsye dua të bëj diçka reale për ju. Do e bëjmë si një forme tjetër ‘give away shpirtëror’. Do zgjedh tre nga ju për ta festuar ditëlindjen tuaj bashkë me mua”, ka shkruar ndër të tjerash Luana, ndërsa ka prezantuar rregullat e lojës.

Luana përndryshe është një prej personazheve shqiptarë më të ndjekur në rrjetin social Instagram.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...