Agjencia Zhurnal.mk

Luana Vjollca feston suksesin e rradhës

Luana Vjollca është një nga personazhet femra më të suksesshme në Showbizin shqiptar.

Karriera e saj nuk ndalet vetëm te moderimi. Ajo ka treguar se është dhe një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Pak ditë më parë, ajo ka publikuar këngën e titulluar “Sonte”,në bashkëpunim me Ramadan Krasniqin.

Ditën e djeshme ajo ka festuar 1 Milion klikime në YouTube.

Urime Luana! Jemi në pritje të projekteve të rradhës. /albeu.com/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...