Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Këngëtarja ka nisur pushimet. Dhe, Luana Vjollca është aktive me postime nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Sapo ka publikuar imazhe të reja e cila është shfaqur joshëse teksa shihet e veshur me veshje sportive.

Bukuroshja bionde, shihet se ka qenë duke shijuar një lojë golfi derisa nuk i kanë munguar edhe provokimet në imazhe.

“Eja të luajmë bebe”, ka shkruar Luana në përshkrimin e fotografive.

Ndryshe, këngëtarja së fundmi njoftoi se ka nënshkruar kontratë me kompaninë “Ultra Music”.

Postime të ngjashme

“Kam nevojë të qetsoj mendjen e shpirtin…”, Kejvina Kthella paralajmëron largimin nga Instagrami

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

D V

Lola Haradinaj tregon trupin peshk në fustanin e zi me shkëlqim

D V

Një tjetër lidhje jashtë “Për’puthen”! Ana Lleshi në një marrëdhënie me ish-konkurrentin

D V

Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për J.Lo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...