Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca me eksperiencë të re në Dubai, ndan me fansat videon duke provuar ‘Zip Line’

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, njihet për jetën luksoze që bën në përgjithësi.

Në rrjete sociale ajo është tejet aktive, ndërsa çdo ditë ajo ka diçka për të njoftuar dy milionë ndjekësit.

Pas një pune të palodhshme në emisionin e saj, Luana ka vendosur që të bëjë disa pushime.

Përmes postimeve është bërë e ditur se ajo po kalon kohën në Dubai, derisa po përjeton edhe eksperienca të reja.

Njëra prej tyre është ‘zipline’ në një lartësi shumë të madhe, kurse Luana ofroi pamje nga vendi përrallor.

“Luanët nuk kanë frikë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Sidoqoftë kësaj, as edhe pozat provokuese nuk mungojnë në profilin e saj, teksa po merr vëmendje të madhe.

Postime të ngjashme

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

Dafina Zeqiri nis xhirimet e videoklipit të ri

D V

Derisa po shijon pushimet në Kep Merli, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë

D V

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...