Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca me poza joshëse nga makina e saj luksoze

Zhurnal Ads

Luana Vjollca është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Biondja, e cila ka kaluar mbi një milion fansa në Instagram, vazhdon të marrë vëmendje me secilën paraqitje që bën.

Artistja e njohur kësaj radhe ka ndarë disa fotografi atraktive nga makina luksoze, në të cilat njëherësh vë në pah linjat atraktive.

E shfaqur tërësisht në të zeza, biondja ka arritur të duket në formë të mahnitshme dhe me plot stil.

“Duke shkëlqyer si yjet”, ka qenë mbishkrimi i imazheve.

29 vjeçarja u komplimentua mjaft shumë edhe nga ndjekësit, gjersa postimi mblodhi mijëra pëlqime.

Krahas emisionit, Luana së shpejti pritet të sjell edhe një projekt të ri muzikor.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ava Max bëhet zeshkane, befason fansat me ndryshimin e ri

S.B.

Coppola sjell një version të ri të “The Godfather 3” me pikëpamje, fillim dhe finale ndryshe nga origjinali

S.B.

Taylor Swift hap zemrën dhe ndihmon me 13 mijë dollarë dy nëna nevojtare, pasi lexoi për to në gazetë

S.B.

Buta sjell këngën e re “Policinë”

S.B.

Kim Kardashian dhe Kanye West hedhin hapin tjetër rreth ndarjes – Reperi angazhon avokatin personal

S.B.

Chrissy Teigen flet sërish për humbjen e foshnjës dhe sqaron se përse zgjodhi ta fotografonte momentin prekës

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...