Agjencia Zhurnal.mk

Luana Vjollca me poza tërheqëse nga shtrati

Luana Vjollca ka realizuar fotosesion të ri.

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat vuri në pah format trupore, shkruan lajmi.net.Ajo ishte veshur në të zeza, ndërsa kostumin e kishte kombinuar me një palë çizme të kuqe, të gjata.

Luana pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve, në fotografitë ku në fokus kishte belin e sheshtë dhe gjoksin.

Moderatorja ka pak ditë që është rikthyer nga pushimet që kishte në Dubai bashkë me Marinën dhe Getin.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...