Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Luana ka postuar imazhe në Instagram.

Luana Vjollca njihet si njëra ndër artistet më të dashura të ekranit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale me publikime të ndryshme prej ku edhe jo rrallë herë josh ndjekësit.

Së fundmi ajo ka postuar disa imazhe ku erdhi më ndryshe se hera tjera, me një paraqitje elegante por me flokë ndryshe nga seç jemi mësuar ta shohim atë.

Luana do të jetë në kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze” e cila do të dhurojë edhe një intervistë.

Ajo pranoi qindra komente pozitive poshtë imazheve duke e komplimentuar atë për paraqitjen.

Postime të ngjashme

Ja surpriza e veçantë që Arbana i bëri Eduartit gjatë pushimeve në Itali

D V

Me lëvizje atraktive në video dhe me poza joshëse në fotografi – Angela Martini rrëmben vëmendjen e të gjithëve

D V

Dua Lipa mahnit fansat me dukjen, ndërsa shfaq linjat trupore në bikini nga pushimet në Shqipëri

D V

Është 40 vjeçe dhe Paris Hilton thotë se nuk ka përdorur asnjëherë botoks apo mbushës të ndryshëm

D V

Familja Lipa po shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë të shoqëruar nga kryeministri Edi Rama

D V

“I ke bërë krenarë krejt Kosovën”, Bali Muharremaj pret në takim Gjonin pas suksesit që shënoi në Eurovision 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...