Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca me të tjera imazhe gjatë pushimeve në Dubai

Ajo cilësohet si ndër prezantueset më të suksesshme deri më tani.

Bëhet fjalë për Luana Vjollcën, e cila përmes imazheve të ndryshme informon fansat rreth jetës dhe karrierës profesionale.

Postimet janë shtuar edhe më shumë, pasi bukuroshja bionde po shijon pushimet në vendin e mrekullueshëm në Dubai.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Luana ka sjell imazhe nga afër, ndërsa vihet në pah gjoksi i bujshëm.

Për shkak të syzeve me përmasa të mëdha, gjysma e fytyrës së saj është e mbuluar, teksa flokët i kishte të lira mbi supe.

Po ashtu, ajo ka vendosur që të ketë edhe disa eksperienca të reja atje, duke provuar ‘Sky Diving’.

Ndërkaq, vlen të përmendet se “Locos” është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Jay  Santos.

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore, ndërsa mbulon gjoksin me kapelë

D V

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...