Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca ngacmon imagjinatën me pozat para pasqyrës

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, është padyshim ndër të më të komentuarat në faqet rozë.

Përpos projekteve muzikore, ajo është dukë punuar shumë edhe në emisionin e saj, në të cilin gjithmonë paraqitje të reja.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Luana ka mahnitur 1.9 milion ndjekësit e saj.

Ajo është parë me një robdishan me lule, ndërsa pozonte para pasqyrës, duke theksuar kështu tiparet trupore.

Në përgjithësi, bukuroshja bionde komentohet për linjat trupore dhe për bukurinë që ajo posedon.

Flokët kësaj radhe zgjodhi t’i lidh mbrapa kokës, teksa për makijazh ajo shkoi me nuanca më të hapura.

Ndërkohë, “Locos” mbetet hiti i fundit nga artistja, që erdhi në bashkëpunim me këngëtarin Jay Santos.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...