Luana Vjollca plot sharmë dhe elegancë nga pushimet në Mykonos

Luana Vjollca po vazhdon t’i shijojë pushimet në Mykonos të Greqisë.

 

Moderatorja e njohur ka sjellë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale, ku nuk ka lënë anash theksimin e linjave.

Edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe, Luana ka pozuar në disa imazhe e që në pah vuri format atraktive të turpit. Prezantuesja shqiptare shihet e veshur në një fustan të zi dhe të tejdukshëm, me grim të theksuar dhe buzë të kuqe.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Luana dukej e lumtur dhe plot sharmë, ndërsa është argëtuar në mbrëmjet verore të mbushura me vizitor në Mykonos.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

“Gjithçka që më duhet është dashuria jote sonte”, ka shkruar Luana sipër fotografive.

Bukuroshja shqiptare në disa postime që ka bërë gjatë këtyre ditëve deklaroi se pas 8 vitesh po i shijon festat dhe ndejat muzikore, pasi gjithë këto vite ishte e përkushtuar në karrierë.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Ndërsa, Luana pritet që shumë shpejt të vije me një projekt të ri televiziv, ndonëse ende nuk ka bërë të ditur se në çfarë formati do ta shohim.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Related posts

Butrint Imeri feston ditëlindjen, bëhet me Mercedes Brabus

D V

Brad Pitt thuhet se ka flirtuar me të ndjerën Paula Yates

D V

Bebe Rexha: Mendoja se në këtë moshë do të isha e martuar, por kam gjetur dikë që më do dhe unë e dua shumë gjithashtu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More