Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca publikon imazhe ku thekson linjat trupore, tërheq vëmendjen e madhe

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, di të tërheq vëmendje të madhe të fansave.

Aq më shumë kur në rrjetin social Instagram zënë vend imazhet atraktive të saj, ku shfaqet përherë e mrekullueshme.

Bukuroshja bionde së fundmi ka shpërndarë disa fotografi, ku në secilën prej tyre shihet me fustane të ndryshme.

Në secilat prej tyre ajo ka theksuar tipare e bujshme trupore, të arritura përmes stërvitjeve të shumta.

Ajo nuk ka lënë edhe pa pyetur fansat se cila nga veshja u pëlqeu më shumë, ku më pas vërshuan komentet e tyre.

Ndërkohë, Luana ka qenë aktive në emisionin e saj, për shkak të festave të fundvitit.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...