Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca shfaqet nga vetura ‘Rolls Royce’: Duajeni veten

Zhurnal Ads

Këngëtarja dhe njëherësh prezantuesja, Luana Vjollca, njihet për stilin dhe jetesën luksoze që bën.

Ajo në rrjete sociale gjithmonë mban të azhurnuar fansat me imazhe nga përditshmëria, përfshirë edhe pushimet.

Së fundmi, Luana ka publikuar një disa fotografi ku shihet brena veturës së tipit ‘Rolls Royce’, teksa përçoi edhe një mesazh.

“Duajeni veten”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndryshe se që jemi mësuar, bukuroshja bionde ishte veshur në mënyrë sportive, ndërsa edhe në kapele i shkruante që të duam vete.

Artistja përndryshe është duke korrë sukses të madh përmes emisionit të saj, për të cilin informon çdo javë.

Sa i përket projekteve muzikore, “Loca” mbetet hiti i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Jay Santos.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa liston sukseset e albumit “Future Nostalgia”

S.B.

Kylie Minogue i bashkohet Dua Lipës në koncertin “Studio 2054”

S.B.

Nora Istrefi në fokus linjat trupore përmes fustanit të zi

admin

Bebe Rexha revoltohet me paparacët: Më kanë fotografuar në kënde të këqija…

Z H

Familja Lipa shijojnë së bashku pushimet në Meksikë: Të gatshëm për vitin 2021

S.B.

Rina Balaj sjell pamje tërheqëse me fustanin e ngjitur pas trupit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...