Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca shkëlqeu me fustanin në vlerë 2200 euro në emisionin e fundit

Bukuroshja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, merr gjithmonë vëmendjen e publikut me paraqitjet e saj.

Së fundmi, ajo u shfaq plot me stil në emisionin e radhës në “Shiko kush luan”, ku si gjithmonë solli spektakël dhe lojëra të ndryshme me të ftuar VIP.

Më shumë se sa emisioni, vëmendja e fansave u drejtua edhe tek pamja e prezantueses, e cila si gjithmonë nuk i zhgënjeu fansat e saj.

Luana kishte veshur një fustan të shkurtër në ngjyrat bardhë e zi dhe në disa pjesë të qendisura me ari.

Ky fustan i markës “Balmain” ka kushtuar jo më pak se 2200 euro, sipas faqes ‘Mes për mes’, e cila merret me çmimet e veshjes së personazheve VIP.

Duket se për paraqitjet e saj gjithnjë elegante dhe me stil, Luana shpenzon mjaft – teksa kjo edhe duket të jetë arsyeja se pse ajo duket bukur në çdo paraqitje.

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...