Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca shpenzoi 10 mijë euro për fustanin sikur të Jennifer Lopez

Zhurnal Ads

Luana Vjollca është padyshim njëra nga artistet që mori vëmendje të madhe me veshjen e përzgjedhur për Halloween.

Derisa të tjerët transformoheshin, Luana kishte zgjedhur që të inspirohet nga artistja me renome ndërkombëtare, Jennifer Lopez.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Shqipe Closet ka ndarë shpenzimet e bukuroshes bionde për këtë paraqitje.

Fustani i saj që vjen nga firma ‘Versace’ i kushtoi rreth 10 mijë euro, kurse këpucët me të njëjtat ngjyra ishin 650 euro.

Gjatë kësaj dukje, prezantuesja kishte stiluar edhe flokët sikurse Lopez, së cilës iu përafrua mjaft shumë.

Vlen të përmendet se Jlo veshi fustanin shumë-ngjyrësh në vitin 2000, gjatë audicionit të 42-të të Grammy Awards.

Zhurnal Ads
Jenifer Lopez, Grammy Awards 2000
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Meghan Markle dhe Princi Harry ndryshuan familjen mbretërore përgjithmonë: Ata nuk pendohen për largimin dhe zhvendosjen në ShBA

S.B.

Melinda Ademi merr poza tërheqëse nga studioja muzikore

S.B.

Nazim Beqiri vjen me këngën e re, titullohet “Malli i gurbetçarit” (Video)

T E

Scarlett Johansson kurorëzoi me martesë romancën me Colin Jost

S.B.

Kejvina lë pak vend për imagjinatë me pozat e mbështjellë me peshqir

S.B.

Mozzik realizon tatuazh të ri në dorë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...