Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca shpenzon rreth dy mijë euro në një veshje

Prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, njihet për jetën e saj luksoze në përgjithësi.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, duke ndarë video dhe imazhe nga përditshmëria e saj.

Sidomos para fillimit të emisionit të saj, ajo shpeshherë publikon fotografi nga veshja e saj, vlera e të cilave arrin mijëra.

Në një postim në Instagram, Shqipe.Closet ka zbuluar se sa ka kushtuar gardëroba e fundit e moderatores dhe njëherësh këngëtares.

Kësaj radhe ajo ka shkuar me markën ‘Balmain’, ku bluza dhe mini-fundi bardh e zi i kushtuan 2.253 euro.

Paraqitjes ajo i ka shtuar edhe disa aksesorë ari, të cilat pothuajse çdo herë nuk mungojnë.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...