Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca u përgjigjet ndjekësve që e akuzuan për përdorimin e ‘photoshopit’ në paraqitjen e fundit

Prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi pas përfundimit të sezonit të katërt të emisionit të saj.

Ajo kështu përmes rrjeteve sociale ka ndarë disa imazhe të reja, në të cilat njëherësh ka theksuar linjat trupore.

Kjo ka ndodhur pikërisht tek imazhet ku moderatorja pyet ndjekësit nëse po e ndiejnë mungesën e “Shiko kush Luan” dhe mesa duket beli i hollë ka bërë të mendojnë se është përdorur ‘photoshop’.

Ajo është përgjigjur përmes një videoje që ka ndarë në InstaStory, ndërsa shfaqet duke ecur e vënë në fokus linjat me këngën “Photoshop” të Kepler.

Sidoqoftë, biondja po kalon një kohë të mirë ndonëse nuk ka zbuluar destinacionin e pushimeve luksoze.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...