Luana Vjollca vazhdon pozat provokuese nga Mykonos

Moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, ka nisur pushimet prej ditësh në Greqi.

 

Derisa ndodhet në ishullin e popullarizuar, Mykonos, ajo ka bërë një postim duke thënë se ka afro tetë vite që nuk ka qenë në vende të tilla me kaq shumë njerëz.

“Për të paktën tetë vitet e fundit daljet e tilla i kisha tërësisht të harruara”, ka shkruar ajo në postimin e publikuar në InstaStory.

Luana Vjollca (Foto: Instagram)

Krahas kësaj, biondja ka mahnitur në daljen që ka bërë ditën e sotme në një kostum kuq e zi.

Në një fustan dypjesësh e me triko të zeza, 30-vjeçarja shfaqet me ‘look’ të veçantë me syze po ashtu ngjyrë të kuqe.

Komplimentet në imazhe kanë qenë të shumta nga miqtë e ndjekësit që mban.

Ajo ndërkaq edhe këtë vit ka paralajmëruar shumë surpriza që besohet se do të vijnë pas këtyre pushimeve luksoze. 

Related posts

Filmi i Whitney Houston dhe Kevin Costner “The Bodyguard” do të ribëhet, fansat duan që Beyonce ose Rihanna të luajnë në rolin kryesor

D V

Genta Ismajli shtatzanë? Këngëtarja shuan dyshimet: Kilogramët e tepërt erdhën si pasojë e…

D V

Ronela Hajati shfaqet në formë të mirë nga pushimet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More