Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Luana Vjollca vjen atraktive dhe mahnit me dukjen në fotosesionin e ri

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, është mjaft aktive dhe numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale.

E ndjekur nga 1.9 milion fansa në Instagram, biondja ka arritur edhe këtë herë të rrëmbejë vëmendje të madhe me pozat që ka ndarë.

Ajo vjen atraktive e veshur në xhinse dhe me një triko blu, në të cilën ka vënë në pah belin e tonifikuar.

Në tri fotografitë, 29 vjeçarja vjen në poza të mrekullueshme dhe me një dukje tejet ekstravagante.

Komplimentet ndërkohë nuk munguan krahas këtyre imazheve, të cilat njëherësh mblodhën mijëra pëlqime.

View this post on Instagram

🦋🦋🦋

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Përveç emisionit “Shiko kush Luan”, Vjollca ka nisur përgatitjet për një projekt të ri muzikor pasi javën e kaluar ishte në studion e producentit Bini Nebihu.

Sido që të jetë, ajo nuk ka treguar më shumë detaje për atë që do të sjellë.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...