Luis Enrique studion Italinë para sfidës gjysmëfinale

Trajneri i Spanjës Luis Enrique ka publikuar një fotografi duke monitoruar se si luan kundërshtari i radhës i tyre Italia në përballjen e fundit që kishte kundër Belgjikës në çerekfinale.

 

‘Duke u përgatitur sa më mirë”, ka shkruar ai.

Enrique dhe Spanja e tij do të luajnë pas dy dite ndeshjen gjysmëfinale kundër Kombëtares së Italisë në stadiumin ‘Wembley’ në kuadër të Kampionatit Evropian “EURO 2020”.

Dy ekipet kanë kaluar në një fazë mjaft pozitive të rezultateve dhe ku mëtojnë kalimin në finale.

Related posts

Milani vazhdon të mendojë për Domenico Berardin

D V

Koeman pas barazimit me Granadan: Kjo Barcelonë nuk është Barcelona e 2012-tës

D V

Saul Niguez ka klauzolë prej 150 milionë eurosh, por Chelsea mund ta blejë për shumë më pak

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com