Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Lukaku: Interi nuk është i fortë mendërisht

Zhurnal Ads

Romelu Lukaku është shprehur i zhgënjyer me barazimin (2-2) e Interit kundër Borussia Monchengladbachut në ndeshjen e parë grupore në Ligën e Kampionëve.

Nerazzurrët u gjetën dy herë në disavantazh, ndërsa në të dyja rastet barazoi sulmuesi belg.

“Për mua, ky nuk është rezultat i mirë, sepse mund të bëjmë më mirë”, ka theksuar Lukaku për Sky Sport Italia.

“Duhet të vazhdojmë angazhimin dhe të jemi më të fortë mendërisht, sepse nuk është një periudhë e mirë për ne dhe duhet të vazhdojmë të besojmë në cilësitë tona”, ka shtuar ai.

Para ndeshjes në Ligën e Kampionëve, Interi ka lëshuar pikë edhe në Serie A, duke barazuar me Lazion dhe duke humbur në derbi nga Milani.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Lampard nis punën për Haalandin

E.E.

Liverpooli synon transferimin e Renato Sanches si zëvendësues të Wijnaldum

E.E.

Atletico nuk e fal Sevillan, Reali mbetet me 4 pikë më pak

Z H

Si mund të luajë Chelsea nën urdhrat e Tuchel dhe me Mbappen si transferimi rekord?

E.E.

Presidenti i Napolit kërkon të shtyhet finalja e Superkupës së Italisë me Juventusin

Z H

Sky: Totti është infektuar me coronavirus

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...