Agjencia Zhurnal.mk

Lule Mustafa e ‘kallë’ dasmën, ja si është veshur

Motrat Mustafa janë këngëtaret që për vite i kanë kontribuar me këgë hite muzikës shqiptare.

Ato janë tash e disa vite pjesë e skenës dhe që nga fillimi janë tejet të pëlqyera, përcjell ORAinfo.Më e vogla e tyre, Lulja është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo ka shkuar në një dasmë për të kënduar e ai që mori gjithë vëmendje është fustani i saj i kuq.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...