Agjencia Zhurnal.mk

Lulen e bëri grimerja ‘kukull’, por vëmendjen mori veshja e saj

Lule Mustafa është këngëtarja e njohur kosovare.

Ajo është motra më e vogla e Motrave Mustafa, përcjell ORAinfo.Këngëtarja para pak madhështore është fejuar dhe bëri një ceremoni madhështore për këtë ditë.

E pas fejesës duket se është bërë edhe më e bukur.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet se grimerja e ka bërë të duket si një kukull, mirëpo, vëmendjen mori veshja e saj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...