Agjencia Zhurnal.mk

Lulja e Meda ia kthejnë shpinën njëri tjetrit

Janë çifti që merren shembull gjithmonë për të mirë, që shfaqin pëherë pozitivitet e dashuri.

Meda e Lulja, dy zogj të dashuruar të cilët bashkë kanë krijuar një lidhje, familje mbi bazë të respektit mrëkuptimit e mëshirës, shkruan “Kosovarja”. Këngëtari shumë i dashur për publikun, përveç si njeri i suksesshmë në karrierë, ai e ka dëshmuar vetën si bashkëshort e baba i mrekullueshëm.

Çifti më simpatik i shoubizit kanë harmoni të veçantë në bashkëshortësi , në jetën e e shtëpinë e tyre të mbushur edhe me 4 fëmijët e tyre.

E kur është fjala për ditë të veçanta nuk mungojnë dedikimet që ia bëjnë njëri-tjetrit.

Me rastin e ditëlindjes Meda ka uruar bashkëshorten me fjalë emocionuese dhe një imazh të bukur.

Urime ditlindjen jeta ime, partnerja e shkeqyer, mami shembullore! Te uroj nga zemra edhe  vite. I  U”, shkroi këngëtari krahas imazhit shpiën-për shpinë me bashkëshorten. Përveç tjerash kjo foto e deshmon se dyshja nuk ua lëshojnë udhën edhe fotomodelistëve të njohur – për imazhe publicitare.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...