Agjencia Zhurnal.mk

Lulja na prezanton me ‘binjaken’ e saj, shikoni sa shumë ngjajnë

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo. Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto bashkë me shoqen e saj, e me të cilën po ngjajnë shumë.

Ato po duken si të ishin binjake.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...