Lulzim Basha: Është shumë i dhimbshëm lajmi nga Tetova

Tiranë, 9 shtator – Ngushëllime familjeve të viktimave nga zjarri dhe shërim më të shpejtë të lënduarve iu dëshiroi edhe lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

 

“Është shumë i dhimbshëm lajmi nga Tetova. Në këtë ditë tragjike bashkë ndjej me dhimbjen e familjeve dhe të afërmve të viktimave dhe shpreh ngushëllime të sinqertë dhe të thellë. Zoti ju dhëntë forcën që të përballeni me këtë tragjedi. Shërim të shpejtë të lënduarve”, shkroi Basha.

Related posts

Gërvalla Shvars: Ballkani i hapur nuk është diçka e re, por mund të jetë e rrezikshme

Z H

Shoqëritë e sigurimeve paguan 1.9 milionë euro dëme nga breshëri dhe ngrica

D V

Stojanovska: Ka më shumë arsye për interpelancën ndaj Xhaferit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More