Showbiz

Lumi B bën twerk, imiton Taynën në videon epike

Zhurnal Ads

Mbrëmjen e kaluar, Ledri Vula dhe Sara Hoxha mbajtën një festë gjigante baby shower për të voglën e tyre që shumë shpejt do të vijë në jetë.

E gjitha u organizua në oborrin e shtëpisë së Ledrit, ku ishin të ftuar miqtë e tyre dhe personazhe të njohur të showbiz-it.

Ata kanë festuar, kënduar e kërcyer deri në orët e vona të mbrëmjes, ndërsa pamjet e publikuara në rrjete sociale kanë bërë xhiron e rrjetit.

Në festën e të bijës s’ka munguar as performanca e Ledrit, i cili në njërën prej videove shfaqet duke kënduar një këngë të Taynës.

Por, gjejeni pak kush e imitoi reperen duke kërcyer? Pikërisht Lumi B!

Ai shfaqet duke bërë twerk si Tayna dhe kaq ka mjaftuar që të ftuarit të shpërthejnë në të qeshura për situatën epike që u krijua.

Postime të ngjashme

Paul McCartney incizoi albumin e ri gjatë karantinës

admin

Muzika e Queen-it zyrtarisht pjesë e TikTok-ut

S.B.

Çifti i njohur bëhen prindër të një djali

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...