Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Lumturia e tyre vërehet edhe pse kanë maska në fytyrë, Dua Lipa dhe Anwar duken të gëzuar në krahët e njëri-tjetrit

Ata shpesh janë parë të duken të dashuruar dhe elegantë së bashku ndërsa shëtisi.

Dhe Dua Lipa u pa e kapur për dore përsëri me të dashurin Anwar Hadid të premten, ndërsa çifti dukeshin qartë se po qeshnin poshtë maskave të tyre të fytyrës, teksa endeshin rreth lagjes East Village në New York.

Dua, 25 vjeçe, tregoi linjat e saj trupore ndërsa kishte vënë një kapuç të zi, kombinuar me pantallonat e zeza, shkruan DailyMail.

Në këmbët e saj, këngëtarja e hitit “Levitating” mbante një palë taka të markës “Mary Jane”.

I dashuri i saj Anwar, 21 vjeç, u pa i veshur me një bluzë të errët ‘Iron Maiden’ me një ilustrim shumëngjyrësh.

Ai kishte veshur pantallona të zeza dhe atlete tenisi të përshtatshme.

Ndërsa maska ​​e fytyrës së tij ishte e zezë, e Duas ishte krejtësisht e kundërta, pasi këngëtarja shqiptare kishte vënë një maskë të bardhë.

Flokët e errëta të Lipës ishin rregulluar me një kapëse, duke marrë formën të ngritura lartë.

Ajo mbante një çantë të lezetshme lëkure të zezë, ndërsa çifti dukej sikur po shkonin në 7-11.

Anwar dhe Dua janë në lidhje që prej të paktën verës së vitit 2019.

Dua është shoqe e mirë me motrat e famshme të Anwar, Gigin, 25 dhe Bella-n, e cila mbushi 24 vjeç të premten.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...