Agjencia Zhurnal.mk

Lumturije Drenovci-Laqja na emocion shumë me këngën “Babës”

Titullohet “Babës” projekti më i ri që erdhi para fundit të vitit 2019-të nga artistja Lumturije Drenovci-Laqja. Një këngë dedikuar babait, e kush e dëgjon emocion të gjithë pasi aty me zërin e ëmbël të artistes i këndohet dashurisë së prindërve. Kënga po pritet mjaft mirë dhe muzika është realizuar nga Beni Baksi, tekst Besim Bunjaku, video nga Blerdi Malushi. Nëse ende se keni dëgjuar ia vlen ta dëgjoni me mall këtë super këngë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...