Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lushnje/ 44-vjeçari hynë në banesën e 20-vjeçares dhe tenton ta përdhunojë, arrestohet nga policia

Lushnjë- Një 44-vjeçar është arrestuar pasi ka tentuar të përdhunojë një 20-vjeçare.

Mësohet se i arrestuari është B. H., 44 vjeç, banues në fshatin Zhamë-Sektor, Lushnjë.

Ai ka hyrë në në banesën e një 20-vjeçarej dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, arrestuan shtetasin B. H., 44 vjeç, banues në fshatin Zhamë-Sektor, Lushnjë, pasi dyshohet se ka hyrë në banesën e një shtetaseje 20-vjeçare dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” e mbetur në tentativë.

Postime të ngjashme

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

Aksidenti me fatalitet në Malishevë, arrestohet i dyshuari

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...