Agjencia Zhurnal.mk

Lyrical Son këshillon të rrimë larg politikës: Jepni dashni familjes

Lyrical Son ka treguar se si po e kalon kohën në karantinë.

Reperi Lyrical Son gjatë një lidhje direkte në emisionin ‘1 kafe prej shpisë’, ka treguar se si po e kalon kohën në karantinë.

Ai tha se po i ndihmon gruan në kujdesin e vajzave e shumë detaje të tjera, mirëpo këshilla të cilën e vuri në theks të veçantë gjatë kësaj periudhe të pandemisë ishte që të rrimë sa më larg politikës dhe ta duam familjen.

Festimi njihet për zërin e tij dhe sukseset në muzikë, andaj rreth vetes ka mbledhur shumë fansa.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...