Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Machina Gun Kelly do të zëvendësohet me Taylor Kitsch në filmin “Wash Me In The River”

Machine Gun Kelly-it i është dashur që të heq dotë nga roli i ardhshëm në filmin “Wash Me In River”.

Një gjë e tillë është bërë e ditur nga raportimet e Deadline ndërsa u rolin do ta marrë aktori Taylor Kitsch, shkruan Daily Mail.

Filmi do të jetë nën regjinë e Rendall Emmett, përfshirë edhe Robert De Niro e John Malkovich.

https://www.instagram.com/p/B_DzWTqJGpB/?utm_source=ig_web_copy_link

Sa i përket skenarit të gjithë kësaj prodhimtare, është përkujdesur Adam Taylor Barker dhe Chris Siverton, të cilët disa pjesë edhe i rishkruan.

Zëvendësuesi i Machine, do të jetë një person i cili në seri do të mundohet të luftojë çdo shpërndarës të lëndëve narkotike.

https://www.instagram.com/p/Bxim7IjFtIH/?utm_source=ig_web_copy_link

Kitsch është shumë i njohur për rolin e tij në “Tim Riggins” në pesë sezonet që u zhvilluan dhe serive televizive në “Friday Night Lights”.

Postime të ngjashme

Nesër më 28 Janar vjen super projekti nga labeli MRM

T E

Mbahet koncerti i parë me publikun të inkubuar në flluska hapësinore – zgjidhja që këngëtarët kanë gjetur për periudhën e COVID-19

S.B.

Rita Ora flet për rolin e ri në “Twist”: Kam qenë gjithmonë një fanse e Charles Dickens, i kam lexuar shumë librat e tij

S.B.

Dedikimi prekës i Adriana Matoshit për ditëlindjen e vajzës: Do të plotësojë secilën dëshirë që ti e ke

S.B.

Homazh për mjekët që humbën jetën, kolegët mbjellin një pemë ulliri në oborrin e spitaleve në nder të Drini Dobit

S.B.

Yll Limani prezanton tatuazhin e dytë në trupin e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...