Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Machine Gun Kelly zbulon se si senatori Bernie Sanders e ndihmoi atë në marrëdhënien me Megan Fox

Machine Gun Kelly thotë se ai ka një mirënjohje të madhe ndaj Bernie Sanders, pasi senatori i dha një ndihmesë shumë të nevojshme reperit në fillim të marrëdhënies me aktoren Megan Fox.

Kelly – emri i vërtetë i të cilit është Colson Baker – shpjegoi aq shumë gjatë një paraqitje në “Ellen DeGeneres Show” të mërkurën, duke i thënë Ellen se Sanders e ndihmoi të merrte një pasaportë kur Fox duhej të shkonte në Bullgari për të xhiruar një film.

Për të zbutur më tej, Machine tha se Megan i dhuroi atij një shishkë të vogël me gjakun e saj si një pikë e mirëfilltë që të ishte gjithmonë me të.

“Disa njerëz i japin një shami ose çfarëdo partnerit të tyre. Ajo më dha ADN-në e saj”, tha Kelly, të cilës DeGeneres e pyeti, “Pra, a ke marrë ndonjëherë një pasaportë?”.

“E dini kush më ndihmoi të marr një pasaportë? Bernie Sanders”, zbuloi ai duke tërhequr të qeshura nga publiku.

“Faleminderit shumë. Unë nuk kam biseduar me të që kur ndodhi kjo”, vazhdoi ai. “Faleminderit ekipit të Bernie Sanders për këtë”.

“Unë e arrita atë në Bullgari dhe marrëdhënia po vazhdon e fortë, kështu që faleminderit shumë”, vazhdon më tej ai.

Ata filluan të takohen me njëri-tjetrin që pas ndarjes së aktores nga bashkëshorti i saj, aktori Brian Austin Green.

Megan dhe Brian ishin të martuar për afro dhjetë vite dhe janë prindër të: Noah, tetë vjeç, Bodhi, gjashtë vjeç dhe Journer, katër vjeç.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...