Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Macja e zhdukur ribashkohet me pronarin pas 15 vjetësh

Një mace që kishte humbur për rreth 15 vjet, është ribashkuar me pronarin e saj.

Macja Brandy është bashkuar me Charles i cili e kishte marrë atë kur ishte 2 muaj, në vitin 2005.

“Është mrekullueshme. Mendoj se është e pabesueshme”, është shprehur Charles mes gëzimit pasi gjeti macen.

Brandy është gjetur të dielën në Palmdale, rreth 65 kilometra prej ku jetonte Charles, shkruan AP.

Charles tregoi se Brandy kishte humbur vetëm disa muaj pasi e kishte marrë. E kishte kërkuar por nuk kishte arritur ta gjente atë kohë. Vazhdoi jetën dhe u zhvendos në një vend tjetër ndërsa mori dy mace të vogla të tjera.

Ai mori një telefonatë dhe nuk besonte se mund të ishte macja e tij. Kur e pa, Brandy ishte më e vjetër dhe shumë e dobët.

Postime të ngjashme

Lulet e pjeshkës kanë çelur në #Pekin #kryeqytetin e Kinës #perlatekines

R Zh

Burri që futi veten në kuti te ngarkesat e aeroplanit për t’u kthyer në Londër pasi mbeti pa para

S.B.

Kremi katalan: Si të përgatisni këtë ëmbëlsirë tipike spanjolle

S.B.

Porositi një kafe, gruaja në Angli u befasua me atë çfarë i erdhi falas për fëmijët e saj

S.B.

Kamera e mbikqyrjes regjistroi një rrufe në një pemë pishe, duket e frikshme

S.B.

Çifti u befasua nga zbulimi nën tapetin e vjetër, njoftimi u bë viral

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...