Agjencia Zhurnal.mk

Majk dhe Majlinda marrin vendim për Roan? Zbulohet e vërteta

Disa ditë më parë, në portale u shkruajt se Majlinda dhe Majk kanë marrë një vendim për djalin e tyre, Roanin.U tha se sipas të gjitha gjasave, dyshja janë dakorduar që atij t’i mbyllin profilin në Instagram në të cilin e ka pasur që më shumë se një vit.Mirëpo, realiteti duket të mos jetë i tillë.

E pyetur nga fansat mbi arsyen pse Roani nuk figuron më në Instagram, Majlinda ka zbuluar të vërtetën.‘Nuk ja kam mbyll, ja kanë haku’ – ka deklaruar bukuroshja duke zbuluar se nuk bëhet fjalë për mbyllje të llogarisë me kompromis.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...