Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Majk na prezanton me ‘dashurinë’ e tij

Ai është një nga artistët e estradës më të pëlqyer dhe kjo fal zërit të tij.

Dhe, Majk natyrisht se është aktiv me projekte muzikore duke qëndruar afër fansave, shkruan lajmi.net.

Pas lansimit të bashkëpunimit me reperin, Ledri Vula ai ka nisur punën për diçka të re dhe këtë e njoftoi përmes rrjeteve sociale.

Majk ka ndarë një imazh nga studio derisa e ka quajtur edhe si dashuria e tij. “Dashnia jem”, ka shkruar në përshkrimin e postimit ai.

Ndryshe, “Marr” bashkëpunimi me Ledrin u lansua me videoklip dhe deri më tani ka arritur 3 milionë shikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Dikur ishin kunata, si është sot marrëdhënia e Borës dhe Jonidës pas ndarjes nga vëllezërit binjakë?

D V

Ky është parashikimi i Paolo Fox për gjatë gjithë gushtit

D V

Ana Kauri festoi ditëlindjen, urimi i Fationit mori vëmendjen e të gjithëve

D V

Britney Spears pozon me fustanin e ngushtë ngjyrë portokalli

D V

Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

D V

Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...