Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Majk përgatitet për projektin e ri muzikor

Rep-artisti i njohur, Majk, është tejet i njohur për audiencën e gjerë.

Ai në rrjete sociale ndan informacione të shumta nga jeta dhe karriera e tij në rrjete sociale.

Në një postim të fundit në Instagram, reperi ka ndarë disa imazhe, teksa shihej para një mikrofoni.

“I vetëm në shtëpi si Kevini, po prap unë atë e thirri”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Postimi mori me mijëra komente të fansave, të cilët mezi po presin këngën e re të tij.

Ndërkaq “Hajde te baba” është hiti tij i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Getoar Selimin.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...