Agjencia Zhurnal.mk

Majlinda nuk e ka problem të dalë edhe në këtë gjendje

Majlinda Zeka është emri më i shtypur dhe i përmendur në mediat rozë.

Është bërë pjesë e pandashme e të gjitha ballinave rozë, kjo për shkak të jetës dhe luksit që e rrethon, shkruan Kosovarja.

Majlinda jeton një jetë shumë lakmitare, ku primare i ka lukset, firmatot, shëtitje e vizitat e ndryshme në vendet e botës.

Atë gjithmonë e shohim të rregulluar, për çka na bën të kuptojmë se kujdeset mjaft mirë për veten.

Por aq sa di të del kështu, nganjëherë di të befasojë e të dalë pa pikën e grimit.

Majlinda edhe së fundi u pa se doli në gjendje të tillë, pra jo shumë e grimuar, mirëpo prapë duket e bukur dhe në top formë. /Kosovarja/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...